Živimo u vrijeme sve većeg bujanja nemorala. Kaos je na svim stranama. Ako je ikada bilo vrijeme da se Crkva digne, ono je sada.
Težina grijeha u našem svijetu dosegla je nepodnošljivu razinu.
Kad se kod Boga prijeđu određene granice, to vodi do točke s koje nema povratka. Njegovo srce i svetost ne mogu tolerirati razvrat koji proždire ovaj svijet.
Ova generacija postaje gluha za njegovu Riječ.
U danima Sodome nametali su svoje grešne putove nedužnima te prešli granicu koja se ne može prijeći u Kraljevstvu Božjem.
Od tog uništenja Lota i njegovu obitelj spasili su anđeli, nagovještavajući ono što će se dogoditi u našoj generaciji.
Apostol Petar upozorio je da će se u posljednjim danima pojaviti izrugivači, čak u crkvi. Kako raste tama prijevara će se povećavati.
Ljudi će odbaciti poruku o pokajanju fokusirajući se umjesto toga na svjetovne razbibrige. Nemojte se varati – ono što nudi svijet je privremeno. Slušajte Duha Svetog koji vas potiče na ispravan odnos s Bogom.
Vrijeme je za molitvu.

