Nakon blagdana svetog Antuna i svih milosti koje smo danas primili, zahvalimo Gospodinu za svaki trenutak, susret i blagoslov te mu predajmo noć koja je...
Na kraju svakoga dana dobro je zastati barem nekoliko trenutaka i predati sve Gospodinu. Iza nas ostaju umor, brige, pogreške, ali i mnogi mali blagoslovi...